Top 10 najbardziej romantycznych plaż na świecie

Top 10 najbardziej romantycznych plaż na świecie

Być może jesteś świeżo poślubioną parą szukającą romantycznego miejsca docelowego lub parą obchodzącą 50. rocznicę nic nie krzyczy na romans jak na plaży.

Oto lista 10 najbardziej romantycznych plaż na świecie, które zepsują Cię do wyboru:

BORA BORA

Jest to jedna z najsłynniejszych wysp na świecie z marzycielskim oddechem, zapierającym dech w piersiach, od lotniska aż do wyjątkowej turkusowej laguny z domkami nad wodą. Borabara to wyspa fantasy, którą można zobaczyć tylko w filmach i romantycznych książkach. Powód, dla którego tysiące odwiedzających odwiedza BoraBora, podczas gdy tutaj jest również wiele działań, w których można wziąć udział, takich jak pływanie, skuter wodny, windsurfing i nurkowanie z rurką lub po prostu siedzenie i cieszenie się tym cudem natury.

HAWAJE


Hawaje to jedno z największych miejsc poślubnych na świecie z pięknymi wyspami, takimi jak Maui, Big Island i Kauai. Hawaje mają jedną z najbardziej zapierających dech w piersiach plaż na świecie, spektakularne laguny, lasy deszczowe i ogrody, które są idealne do relaksu.

BARBADOS

Wyspa Barbados na mapie świata ma kształt gruszki z łodygą skierowaną na północ, ta tropikalna wyspa na Oceanie Atlantyckim ma również krystalicznie czyste wody i białe piaszczyste plaże.

ARUBA

Ta karaibska wyspa położona na północ od Wenezueli jest interesującym kontrastem natury, z jednej strony mają nieskazitelnie białe plaże, z drugiej jest głęboka, kamienista, ponieważ otwiera się na morze. Na wyspie Aruba jest jeden z najbardziej przyjaznych ludzi na ziemi, na pewno zauważ wszystkie uśmiechnięte miejsca, więc usiądź wygodnie i ciesz się tym miejscem na plaży.

BAHAMY

Jasne słońce, wspaniałe plaże, dobrze zaprojektowane współczesne pokoje z białymi zasłonami wiejącymi na wietrze, delektując się eleganckimi posiłkami i filiżankami pinacolady to idealny opis tego romantycznego miejsca.

FRASER ISLAND, AUSTRALIA

To największa na świecie wyspa z jedną z najbardziej romantycznych i pięknych plaż.

JAMAJKA

Jamajka to kolejne idealne miejsce na romantyczny wypad lub miesiąc miodowy. Jamajskie plaże są jednymi z najlepszych na Karaibach i mają setki mil pięknego wybrzeża. Plaże są pełne zabawy dla kąpiących się w słońcu i cieszą się głośną muzyką reggae.

HAMPTONY

To najładniejsze plaże na Long Island w stanie Nowy Jork. Istnieje wiele zajęć dla dzieci i par na wakacjach, dzięki czemu jest to jedna z najbardziej romantycznych plaż na świecie.

SESZELE

Te tropikalne wyspy na Oceanie Indyjskim, które są szeroko fotografowane, są idealne dla białych piaszczystych plaż, lagun i egzotycznych zachodów słońca. Jest to idealne miejsce na miesiąc miodowy ze spa, polem golfowym, tropikalnymi napojami i wyprawami wędkarskimi.

MALEDIWY

Tysiące zapierających dech wysp znajduje się na południowym zachodzie Sri Lanki, na równiku, z idealnym połączeniem morza, słońca i piasku oraz lagun o niebieskim i turkusowym odcieniu. Wyspy zapewniają relaksującą i uspokajającą atmosferę, dzięki czemu jest popularnym miejscem na miesiąc miodowy, ślub i wakacje.

WNIOSEK

Gdziekolwiek zdecydujesz się odwiedzić romantyczne plaże, na pewno rozkoszujesz się słońcem na skórze, a relaks na pewno rozgrzeje Twój romantyczny związek. Plaże są idealnym miejscem dla par na długie spacery o zachodzie słońca lub gdy księżyc jest jasny i jasny, słuchając szumu fal wodnych.

Author Image
Redaktor

1 thought on “Top 10 najbardziej romantycznych plaż na świecie

  1. Ta karaibska wyspa położona na północ od Wenezueli jest interesującym kontrastem natury, z jednej strony mają nieskazitelnie białe plaże, z drugiej jest głęboka, kamienista, ponieważ otwiera się na morze.

Comments are closed.