Niesamowite atrakcje rodzinne w Malezji

Niesamowite atrakcje rodzinne w Malezji

Jeśli uważasz, że podróż do Malezji ze swoimi dziećmi jest nudna, pomyśl jeszcze raz. Malezja jest w rzeczywistości bardzo przyjaznym rodzinom krajem do odwiedzenia w Azji . Ma dobrą mieszankę gęstej dziczy i rajskich plaż, które z pewnością spodoba się całej rodzinie. Poza tym kraj ma wiele słynnych atrakcji, które są specjalnie dostosowane do rodzin, aby zapewnić, że zarówno rodzice, jak i dzieci będą się dobrze bawić podczas wakacji. Poznaj siedem z tych miejsc turystycznych i upewnij się, że zostały uwzględnione w planie podróży.

National Automobile Museum: Dla miłośników motoryzacji

W tym muzeum w Sepang znajduje się kolekcja samochodów i motocykli wytwarzanych przez lokalnych producentów, a także importowanych. Dzieci będą zachwycone oglądaniem starych elementów i mogą dowiedzieć się wiele o tym, jak rozwijał się przemysł motoryzacyjny na przestrzeni lat. Ojcom oczywiście spodobałoby się również oglądanie galerii.

SnoWalk w i-City: Experience Snow in Malaysia

Nie, zmiany klimatu nie spowodowały śniegu. SnoWalk to obszar o powierzchni 50 000 stóp kwadratowych w i-City w Selangor, w którym temperatura poniżej zera wynosi -5oC. To miejsce jest dosłownie pokryte śniegiem i lodem, więc dzieci z pewnością pokochają to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie wypełnione różnymi czynnościami, takimi jak zjeżdżanie i jazda na łyżwach.

Legoland: Stosy zabawy i niespodzianek

Ten park rozrywki w Johor jest ulubionym miejscem zarówno mieszkańców, jak i turystów. Jak sama nazwa wskazuje, spodziewaj się tutaj wielu zabawek, książek i produktów Lego. Oprócz tego w parku znajdują się przejażdżki i park wodny, w którym cała rodzina może bawić się przy basenach.

Aquaria: Spojrzenie morskiego świata

Zabawa nie oznacza, że ​​nie możesz się uczyć w tym samym czasie. Na przykład Aquaria to świetne miejsce, w którym cała rodzina może dowiedzieć się więcej o zwierzętach wodnych i świecie, w którym żyją. Wystawia się tu wiele różnych zwierząt, a także interaktywne eksponaty, które opuszczą rodziców i dzieci w zachwycie.

Lost World of Tambun: Not Your Regular Theme Park

Ten park rozrywki w Ipoh ma zbyt wiele do zaoferowania dla całej rodziny. Ma park rozrywki wypełniony ekscytującymi przejażdżkami, park wodny, w którym można się ochłodzić i ciesz się zabawami wodnymi, dolinę tygrysów, w której można zobaczyć prawdziwe tygrysy wystawiające show, oraz małe zoo, w którym goście mogą bezpiecznie wchodzić w interakcje z Zwierząt.

Kuala Lumpur Bird Park: A Day with the Birds


Ta wolierka zapewni rodzinie zupełnie nowe doświadczenie. Jest domem dla około 3000 ptaków, które swobodnie latają i wędrują po tym zamkniętym obszarze, umożliwiając gościom bliskie spotkanie z szeroką gamą ptaków.

National Planetarium: Space Travel, ktoś?

Większość dzieci marzy o tym, by kiedyś zostać astronautą, ale rodzice mogą dać im wcześniej doświadczenie, odwiedzając Planetarium. Pokazane są tutaj różne silniki kosmiczne, kombinezony kosmiczne i repliki starożytnych obserwatoriów kosmicznych. Istnieje również teatr kosmiczny, w którym filmy są wyświetlane przez cały dzień.

Jak widać, w Malezji istnieje wiele sposobów zabawy z rodziną. Oprócz wymienionych tutaj, w całym kraju jest więcej parków, zoo i muzeów, które zachwyciłyby zarówno rodziny lokalne, jak i zagraniczne.

Author Image
Redaktor

1 thought on “Niesamowite atrakcje rodzinne w Malezji

  1. Nie, zmiany klimatu nie spowodowały śniegu. SnoWalk to obszar o powierzchni 50 000 stóp kwadratowych w i-City w Selangor, w którym temperatura poniżej zera wynosi -5oC. To miejsce jest dosłownie pokryte śniegiem i lodem, więc dzieci z pewnością pokochają to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie wypełnione różnymi czynnościami, takimi jak zjeżdżanie i jazda na łyżwach.

Comments are closed.