Wakacje na Sri Lance – którą opcję wybrać?

Wakacje na Sri Lance – którą opcję wybrać?

Jedną z najtrudniejszych rzeczy na wakacje, jest wybór miejsca, do którego chcemy się wybrać. Każda oferta ma w sobie coś, co zachęca, ale także coś, co sprawia, że jednak wolimy skorzystać z innej.

Czy słyszeli Państwo, że niegdyś Indie płacząc po śmierci Mumtaz Mahal zostawiły na Oceanie Indyjskim piękną łzę? Łzę zrodzoną z rozpaczy, ale zamienioną w źródło zachwytów, radości i podziwu? Tak właśnie powstała Sri Lanka. Wyspa nazywana Wyspą Łzy.

Sri Lanka – wspaniałe wakacje

Sri Lanka jest wyspą niezwykle barwną. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Piękne starożytne miasta, gęsta dżungla zamieszkała przez tysiące gatunków egzotycznych zwierząt, klimatyczne kolonialne miasteczka, plantacje herbaty, rajskie plaże z fantastycznymi falami do surfingu, przepyszna kuchnia i wiecznie uśmiechnięci pogodni ludzie.

Biuro Relaksmisja oferuje wycieczkę na Sri Lankę, w której nie znajdzie się, żadnych zastrzeżeń. Na stronie internetowej sri lanka wakacje oferowane są dwie wycieczki na Sri Lankę.

Pierwsza z nich o nazwie “Największe skarby Sri Lanki” skierowana jest do osób, które nie lubią nudzić się na wakacjach. W ofercie przedstawione jest zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Państwa na wyspie Cejlon. Zwiedzanie buddyjskich świątyń wykutych
w skalnych jaskiniach, monumentalną Lwią Skałę. Biuro oferuje niesamowitą podróż pociągiem pośród rozpiętych na zboczach wzgórz plantacji herbaty, zdobycie góry Adam’s Peak a także wyjazd na dzikie safari. Zabraknąć także nie ma błogiego relaksu na rajskiej plaży.

Drugą wycieczką oferowaną przez biuro Relaksmisja jest “Kolej na Sri Lankę”. Połączenie wielkiej przygody i relaksu na pięknych lankijskich plażach. Pierwszym punktem wycieczki jest centrum wyspy, gdzie zobaczyć będzie można największe atrakcje jakie skrywają porośnięte gęstą dżunglą zbocza gór i dolin. W drugiej części czeka Państwa już tylko relaks na rajskich plażach na południu wyspy.

Jeśli jednak nie są Państwo zainteresowani żadną z powyższych ofert, można ułożyć własny plan wycieczki. Wystarczy skontaktować się z biurem pod numerem telefonu lub drogą mailową: info@relaksmisja.com

Author Image
Redaktor