Wyjazd biznesowy z MICE – podróż służbowa szyta na miarę

Wyjazd biznesowy z MICE – podróż służbowa szyta na miarę

Turystyka biznesowa to produkt, który w ciągu ostatnich lat zmienił to, w jaki sposób postrzegana jest podróż służbowa. Ten innowacyjny produkt ma bowiem na celu nie tylko zorganizowanie wyjazdów biznesowych, ale również promowanie produktu i firm. Dzięki niej spotkania służbowe stają się czystą przyjemnością. Osoby, które z nich korzystają, mogą w 100% poświęcić się interesom. Tym samym nie muszą zaprzątać już sobie więcej głowy logistyką wyjazdu. Turystyka biznesowa to również świetna okazja ku temu, by poznać nowych i ciekawych ludzi oraz miejsc. Poznaj MICE i przekonaj się, że wysokiej jakości usługi biznesowe wcale nie muszą być drogie!

Turystyka biznesowa – co to takiego?

Zgodnie z definicją opracowaną przez Światową Organizację Turystyki osoby, które podróżują w celu służbowym, spełniają wszelkie kryteria ku temu, by uznać ich za turystów. Są to m.in. wymogi takie jak:

 • Łączenie interesów z rozrywką;
 • Korzystanie z możliwości infrastruktury turystycznej;
 • Realizowanie celów poznawczych w trakcie czasu wolnego od obowiązków służbowych.

Można więc śmiało stwierdzić, że turystyka biznesowa jest znakomitą okazją ku temu, by rozwinąć swoją firmę oraz wzmocnić zespół swoich pracowników. Ma ona bowiem na celu nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, czy zaprezentowanie firmy na eventach takich jak targi i seminaria, ale również rozładowanie napiętej atmosfery w zespole. Imprezy firmowe łączą pracowników poprzez zapewnienie im rekreacji, np. w formie wspólnego zwiedzania zabytków. Często jednak pojęcie to jest mylone z podróżą biznesową, którą nie jest. W przeciwieństwie do niej turystyka biznesowa jest ukierunkowana głównie na większe grupy.

Jest jednak pewna usługa, która potrafi połączyć te obydwa pojęcia. Mowa o MICE, która definiuje organizację wyjazdów służbowych oraz eventów dla firm.

MICE – innowacyjne usługi z zakresu turystyki biznesowej

MICE to innowacja, która zajmuje się tworzeniem wyjazdów służbowych oraz organizacją podróży biznesowych dla właścicieli MSP oraz dużych przedsiębiorstw. Oferuje ona unikatowy produkt, który jest dostosowany do potrzeb firmy. Oferowane przez MICE wyjazdy, można podzielić na:

 • Meetings – czyli eventy takie jak: spotkania, szkolenia oraz kursy rozwijające umiejętności pracowników (np. barmańskie);
 • Incentive – ogólnie rozumiane jako imprezy integracyjne dla firm;
 • Conferences – do których zaliczane są wyjazdy na targi, konferencje oraz kongresy;
 • Exhibitions – w skład których wchodzą wyjazdy mające na celu promowanie produktu i działalności firmy.

Podróże służbowe z MICE – postaw na wygodę

To szczególny rodzaj usługi biznesowej, która skierowana jest do przedsiębiorców i biznesmenów, ceniących sobie komfort i wygodę. Dlaczego? MICE oferuje bowiem wysokiej jakości usługi, które są szyte na miarę potrzeb klienta biznesowego. Wiele lat doświadczenia w branży turystycznej pozwoliło firmą turystycznym na stworzenie produktu, który przenosi wyjazd służbowy na zupełnie inny poziom, niż te dotychczas oferowane na rynku usługi. Jest to bowiem połączenie turystyki i biznesu. Dlatego też w bogatej ofercie MICE można znaleźć m.in.:

 • Transfery dla VIP z lotniska do miasta;
 • Wynajem auta z prywatnym szoferem;
 • Prywatne wycieczki – do miejsc takich jak Auschwitz-Birkenau, kopalni soli w Wieliczce itp.;
 • Loty widokowe nad Krakowem – realizowane samolotem, helikopterem oraz balonem;
 • Taxi powietrzne – szybko, sprawnie i bezpiecznie, na terenie Krakowa oraz okolic.

Jeżeli więc planujesz wyjazd biznesowy i zależy Ci na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – koniecznie zapoznaj się z ofertą MICE. Dzięki tej usłudze Twoja podróż służbowa przebiegnie bez zakłóceń oraz na bardzo wysokim poziomie. Nie ryzykuj i zaufaj profesjonalistom, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem w zakresie organizowania wyjazdów służbowych. Skup się na tym, co ważne i powierz organizację swojej podróży MICE!

Author Image
Redaktor