Zalety podróżowania busem

Zalety podróżowania busem

Jeszcze nie tak dawno podróże busem kojarzyły się głównie z kilkugodzinną nudą, brakiem komfortu i całkowitym zmęczeniem. Większość ludzi otwarcie manifestowała swoją ogromna niechęć do tego sposobu przemieszczania się i mówiła o tym, że jedyne powody dla których wybierają busy to brak własnego auta i niskie koszty przejazdu. Zła renoma busów wiązała się głównie ze słabo rozwiniętą flotą pojazdów znajdujących się na wyposażeniu firm przewozowych oraz małej konkurencji w wyniku której właściciele firm przewozowych nie zaprzątali sobie głowy modernizacją i ulepszaniem swoich aut. Dziś sytuacja przedstawia się całkowicie inaczej a sama podróż busem będzie dla nas miłym wydarzeniem…o ile wybierzemy sprawdzonego przewoźnika, który dba o wygodę swoich klientów. Jakie są zalety podróży busem i dlaczego warto wybrać ten środek transportu? Oto cztery najważniejsze powody.

1.  Komfort podróżowania

Mimo, iż od czasów kiedy podróż busem kojarzyła się z męką minęły lata, wielu ludzi dalej kojarzy te auta jako najbardziej niekomfortowy środek transportu. Na szczęście obecnie przeświadczenie to nie ma nic wspólnego z prawdą, a sama podróż mija w miłej i niezwykle komfortowej atmosferze. Wszystko to za sprawa bogatego wyposażenia współczesnych busów, które posiadają wszystko to, co jest niezbędne by dobrze cieszyć się podróżą.

Jedną z najczęstszych destynacji, w którą warto wybrać się busem, są nasi zachodni sąsiedzi – Niemcy. Na stronie przewoźnika do Niemiec przewozy-banan.pl dowiesz się więcej o udogodnieniach busów, a jeśli masz więcej pytań dotyczących przewozów do Niemiec, kontakt do firmy znajdziesz pod numerem telefonu 531 838 448 lub osobiście – na ulicy 21 listopada w Nowym Sączu. Busy firmy Przewozy Banan wyposażone są w regulowane, często rozkładane fotele umożliwiające zmianę pozycji w trakcie długiej jazdy. Pojazdy posiadają również klimatyzację, ogrzewanie oraz szereg udogodnień multimedialnych takich jak wejścia USB, bezprzewodowy internet, słuchawki, ładowarki czy nawet tablety lub mini telewizory. Wszystko to aby zapewnić podróżnym chwilę relaksu podczas wielogodzinnych tras.

2.  Bezpieczeństwo podróżowania

Renomowane firmy przewozowe zatrudniają jedynie doświadczonych kierowców, którzy mają za sobą wiele godzin spędzonych za tzw „kółkiem”, dzięki czemu doskonale znają trasy po których się poruszają i potrafią przewidzieć niebezpieczeństwo. Dodatkowo współczesne pojazdy wyposażone są w szereg zabezpieczeń umożliwiających płynne i szybkie reagowanie w przypadku możliwości kolizji oraz bogatą dokumentację serwisową, która potwierdzi, że auto jest zadbane, bezawaryjne i gotowe do drogi.

Wnętrze busa firmy Przewozy Banan

3.  Dbałość o klienta

Renomowane firmy przewozowe nie nastawione jedynie na szybki zysk wiedzą, że najważniejszą kwestia jest dobro i satysfakcja klienta. W związku z tym stale starają się podnosić poziom swoich usług oraz rozpieszczać potencjalnych pasażerów zniżkami, rabatami oraz programami lojalnościowymi. Wiele firm wprowadza również możliwość skorzystania z tłumacza i prosty system rezerwacji miejsc za pomocą formularzy zgłoszeniowych, telefonu czy też adresu e-mail.

4.  Oszczędność

Podróżowanie busem, szczególnie za granicę naszego kraju jest dużo bardziej opłacalna niż lot samolotem czy przejazd własnym autem. Podobnie jest z przejazdami krajowymi, na które wielu przewoźników organizuje promocje typu bilet za 1zł”. Jest to bez wątpienia niezwykle tani sposób przemieszczania się, który umożliwia nam podróżowanie za przysłowiowy bezcen.

Author Image
Redaktor