Zaplanuj swoje wakacje z wyprzedzeniem! Gdzie wybrać się w ofercie first minute?

Zaplanuj swoje wakacje z wyprzedzeniem! Gdzie wybrać się w ofercie first minute?

Wybierając oferty first minute podczas planowania wakacji z całą pewnością możemy liczyć na atrakcyjne zniżki, ale to nie jedyne korzyści płynące z rezerwacji wyjazdów z dużym wyprzedzeniem. Planowanie wcześniej podróży daje nam przede wszystkim możliwość dużej swobody podczas wyboru miejsca pobytu i klasy hotelu, w którym się zatrzymamy. Biura podróży już od sierpnia przygotowują swoje najlepsze oferty first minute, dzięki czemu zaraz po powrocie z wyjazdu możemy już zacząć planować kolejne na przyszły sezon.

Oferty first, czy last minute? Czym się od siebie różnią?

Wakacje na ostatnią chwilę, czyli oferty last minute są z całą pewnością doskonałym pomysłem dla spontanicznych turystów. Jeśli wypoczynek kojarzy nam się przede wszystkim z wyjazdem w nowe dla nas miejsce i jesteśmy skłonni do podejmowania szybkich decyzji, to właśnie wycieczki kupowane w ostatniej chwili, czyli last minute będą dla nas najlepszym wyborem. Wybierając w taki sposób wczasy, można liczyć na bardzo dobrą cenę, ale trzeba mieć również dużą swobodę w kwestii tego, kiedy wypada nasz urlop. W ofertach last minute niezwykle często decydują godziny o tym, czy wakacje wybrane na ostatnią chwilę będą dla nas opłacalne. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się oferty first minute, które zachęcają pewnymi wyjazdami w równie korzystnych cenach.

Oferty first minute, dlaczego warto się na nie zdecydować?

Piękne plaże i najlepsze hotele, to właśnie przyciąga wiele osób do wybierania wakacji w ofertach first minute. Wczasy kupowane z wyprzedzeniem pozwalają nam na wyjazd w dokładnie to miejsce, które sobie wymarzyliśmy na przyszły urlop. Wybór oferty first minute sprawdzi się z całą pewnością w przypadku gdy nie możemy pozwolić sobie na odpoczynek w innym terminie, niż został zaplanowany i nie lubimy podejmować szybkich decyzji o zakupie wycieczki.

Ponadto, jeśli już myślimy o naszych wakacjach, ale nie mamy jeszcze pomysłu, czy bardziej interesuje nas popularna ze względu na niskie ceny Bułgaria, czyli słoneczny brzeg i złote piaski, czy bardziej wyspy kanaryjskie w Hiszpanii, to warto skorzystać z bardzo wygodnych i przejrzystych wyszukiwarek wczasów. Na turystycznyninja.pl znajdziecie najlepsze oferty first minute oraz korzystne wakacje last minute z łatwością znajdziecie interesujące was kierunki i szeroki wybór hoteli. Co więcej, wybierając wycieczki w przedsprzedaży, można liczyć na duże rabaty i większą niż w last minute liczbę ofert niezależnie od tego, czy naszym wyborem jest Egipt, czy Grecja, albo Hiszpania.

Wybierając wycieczkę first minute mamy także często możliwość skorzystania z wielu przywilejów, które mają w swojej ofercie biura podróży. Dla osób, które martwią się tym, że do wyjazdu jeszcze może wiele się wydarzyć z całą pewnością dobrą informacją będzie to, że ze wczesną rezerwacją można liczyć na możliwość wpłacenia minimalnej zaliczki o wysokość nawet od 5% do 20%. Co więcej, kupując wycieczki nie w sezonie, mamy możliwość większego wyboru kierunków w dużo niższych cenach. Ponadto wpłacone wcześniej pieniądze można ubezpieczyć od kosztów rezygnacji, dzięki czemu możemy spokojnie odmierzać dni i czekać na nasze wakacje bez strachu, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń stracimy naszą zaliczkę.

Jakie kierunki w ramach oferty last minute i first minute?

Na wakacje first minute do hoteli z ofertą all inclusive z całą pewnością warto wybrać takie kierunki jak Egipt, czy Turcja, są to niezwykle popularne kierunki, gdzie dodatkową atrakcją będą zachwycające wycieczki fakultatywne. Jeśli marzy nam się jednak wypoczynek w Europie, to warto udać się do Grecji lub słonecznej Bułgarii. Gorących ofert last minute warto poszukiwać z użyciem wygodnej wyszukiwarki turystycznyninja.pl, decydując się na zakup wczasów nawet na dwa dni przed wylotem, żeby skorzystać z jak największych obniżek cen.

Author Image
Redaktor