Tanie i komfortowe zwiedzanie Łodzi – jak to zrobić?

Tanie i komfortowe zwiedzanie Łodzi – jak to zrobić?

Łódź to niemal symbol przemysłu filmowego, ale nie tylko. Wzbudza zainteresowanie także swoją bogatą ofertą kulturalną i artystyczną, która koresponduje z historią miasta. Każdy łódzki szlak turystyczny będzie o wiele bardziej dostępny, jeśli wynajmiesz samochód – z wypożyczalni czy w ramach popularnego car sharingu. Na terenie Łodzi działa kilku operatorów, którzy umożliwiają ci skorzystanie z pojazdu niemal od ręki.

Samochody na kilometry – Łódź na mapie car sharingu

System wspólnego użytkowania samochodów ma coraz więcej zwolenników. Taki szybki wynajem pojazdu przydaje się nie tylko w nagłych sytuacjach, kiedy musisz szybko przemieścić się w inny rejon miasta, aby załatwić swoje codzienne sprawy. Równie chętnie z car sharingu korzystają turyści i nie inaczej jest w przypadku Łodzi.

W rzeczywistości możesz zdecydować się tu na wynajem samochodu na:

  • minuty;
  • godziny;

Auto na wyciągnięcie ręki, gdy chcesz zwiedzać Łódź po swojemu

Jeśli przyjeżdżasz do Łodzi transportem publicznym, ale na miejscu zależy ci na swobodzie, ale i sprawności zwiedzania, sprawdź samochody na kilometry. Łódź to miasto w którym działa kilku operatorów oferujących elastyczne warunki wynajmu pojazdów.

– Opłaty za sam czas wynajmu auta nie są pobierane – wynajmujący płaci jedynie za przejechane kilometry. Wypożyczając samochód z naszej floty, nie trzeba martwić się również o koszty w strefie płatnego parkowania. Leżą całkowicie po naszej stronie – wskazuje przedstawiciel Panek CS z Łodzi.

Decydując się na rezerwację auta na kilometry, możesz mieć pewność, że wsiadasz do sprawnego pojazdu, który dodatkowo objęty jest polisą ubezpieczeniową. Wybór samochodu odbywa się za pośrednictwem specjalnej aplikacji, która umożliwia jednocześnie jego otwarcie po dotarciu na miejsce. Co więcej, auto możesz zostawić w dowolnym miejscu w strefie obsługiwanej przez danego operatora. Łódź jest na tyle rozległym miastem, że tutejsze samochody na kilometry z roku na rok zyskują coraz większe grono zwolenników. Pamiętaj o tej możliwości, jeśli zechcesz bliżej poznać serce województwa łódzkiego.

Author Image
Redaktor