Najlepszy sposób na pokonanie trasy do Chorwacji

Najlepszy sposób na pokonanie trasy do Chorwacji

Decydujesz się na wyjazd i twoim punktem docelowym jest Chorwacja, a podczas podróży cenisz sobie szybkość i wygodę? Zatem warto sprawdzić ofertę CroTour.

Wybierając busy CroTour zyskujesz przede wszystkim komfort z podróży. Twoja trasa do Chorwacji przebiegnie szybko i sprawnie, a przy tym także przede wszystkim bezpiecznie. Podróżowanie autokarem jest długi i męczące, dlatego kierowcy CroTour starają się skrócić czas podróży dbając przy tym o swoich pasażerów. Podróż ze Śląska do Chorwacji zajmuje im od 12-15 godzin, czyli dwa razy szybciej niż pokonanie tej samej trasy autokarem. Dzięki usłudze door-to-door to pasażer wskazuje adres, z którego ma zostać odebrany przez kierowcę, przez co nie trzeba organizować dodatkowego źródła transportu. 

Dlaczego akurat trasa do Chorwacji busem, a nie innymi środkami transportu?

W przeciwieństwie do autokarów podróż busem do Chorwacji została skrócona maksymalnie i trwa ona zwykle od 12-15 godzin. Jest ona dwa razy szybsza niż podróż standardowym autokarem. Poza tym bus jest idealną opcją dla potencjalnych pasażerów, którzy cierpią na lęk przed lataniem samolotem, tzw. awiofobię, jednak chcą szybko, komfortowo i bezpiecznie odbyć swoją podróż. Trasa do Chorwacji busem daje również możliwość podziwiania widoków za oknem, poznawania nowych terenów, okolicy. Usługa door-to-door to idealna opcja dla osób, które chcą podróżować, jednak jednym z problemów jest bariera językowa lub także tych, które dużo podróżują służbowo, ponieważ mogą wsiąść i wysiąść pod dowolnym adresem chorwackim. Dzięki niej bez znajomości języka angielskiego, czy innych służących do komunikacji pasażer zostaje odwieziony pod wskazany adres np. swojego miejsca noclegu. 

Trasa do Chorwacji – koszty podróży

Koszty przejazdu do Chorwacji są umiarkowane, cennik obejmuje przejazdy w jedną lub w dwie strony, w zależności od potrzeb. 

  • Przejazd w jedną stronę na trasie Polska-Chorwacja wraz z bagażem to koszt 390 złotych / 92 euro od osoby.
  • Kosz przejazdu w drugą stronę, czyli Chorwacja-Polska również z bagażem wynosi dokładnie tyle samo-390 złotych / 92 euro od osoby.
  • Przejazd w obie strony wraz z bagażem to koszt 749 złotych / 175 euro od osoby.

Ceny wyszczególnione wyżej uwzględniają jednorazową 5% zniżkę, w przypadku płatności online. Nie doliczane są opłaty dodatkowe za bagaż, jeśli spełnia on wymagania wagowe. Ponadto pasażerom przysługuje możliwość zabrania ze sobą nieodpłatnie 2 sztuk bagażu tj. walizka do 35 kg lub 110 l pojemności oraz mały bagaż podręczny.

Author Image
Redaktor