Nowoczesna opieka nad osobami starszymi

Nowoczesna opieka nad osobami starszymi

Dom seniora JASO – to nowoczesny dom opieki dla osób starszych, chorych czy niepełnosprawnych. Obiekt położony nad Bałtykiem działa od prawie 20 lat i przez cały ten czas otacza opieką i troską swoich podopiecznych. JASO łączy w sobie szereg zalet: wyjątkową lokalizację, przyjemny, uzdrowiskowy klimat, łatwy dojazd i rozsądną cenę. JASO zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu placówek.

Lokalizacja

Trudno jest znaleźć odpowiedni dom seniora – Polska w tym względzie, dzięki bliskości morza, ma w ofercie bardzo atrakcyjne placówki. JASO zlokalizowany jest z dala od zgiełku miasta, w cichej i ustronnej okolicy nadmorskiego Grzybowa. Miejscowość sąsiaduje z popularnym Kołobrzegiem, jednak w odróżnieniu od niego jest spokojniejsze i pozbawione ogromnych hoteli. W bardziej kameralnym Grzybowie cieszyć się można malowniczymi krajobrazami, klimatycznymi zachodami słońca, powietrzem bogatym w cenny jod i orzeźwiająca morską bryzą. Sam dom seniora Polska otoczony jest pięknym ogrodem, tarasem i licznymi przestrzeniami do codziennego wypoczynku.

Wykwalifikowany i doświadczony personel


Kadra Domu Seniora JASO to osoby w pełni wykwalifikowane i doświadczone, które doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb podopiecznych. Poza teoretycznym wyszktałceniem i wieloletnią praktyką, kompetentny personel wyróżnia się serdecznym podejściem i empatią, zarówno dla gości, jak i domowników. Do dyspozycji seniorów i niepełnosprawnych pozostaje sztab pielęgniarek, opiekunek, lekarzy, fizjoterapeutów, rehabilitantów, psychoterapeutów i psychologów. Ponadto do zespołu JASO należą kucharze, którzy gotują smaczne i zdrowe posiłki, zgodnie z wymogami podopiecznych i pod czujnym okiem dietetyka klinicznego.

Dom Seniora JASO – oferta

JASO dostosowuje system swojej opieki zgodnie z indywidualnymi potrzebami konkretnych podopiecznych. Zarówno jadłospis, plan dnia, jak również dobór opiekunów i koordynatorów są maksymalnie skoordynowane z oczekiwaniami. Poza stałymi, długoterminowymi pobytami, w JASO można zatrzymać się na krócej, na przykład podczas sezonu wakacyjnego. Do dyspozycji pozostają jedno lub dwuosobowe pokoje, wyposażone w udogodnienia dla osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. Co więcej, obiekt oferuje profesjonalny sprzęt do rehabilitacji. Cena pobytu nie jest jednolita, a waha się i zależy od jego długości, jak również samodzielności podopiecznego. Różnice w kwestii kosztów są determinowane zaangażowaniem pracowników w związku z opieką nad seniorem czy osoba niepełnosprawną. Pod uwagę podczas kalkulacji bierze się poziom samodzielności.

Author Image
Redaktor