Wybierz restaurację z urzekającym widokiem na morze

Wybierz restaurację z urzekającym widokiem na morze

Każdego roku tysiące turystów odwiedza Kołobrzeg. Nic dziwnego – jest to jeden z trzech najistotniejszych portów polskiego wybrzeża między Świnoujściem i Zatoką Gdańską. Miasto stanowi nie tylko gratkę historyczną. W Kołobrzegu można odnaleźć jedne z najlepszych restauracji, serwujących kuchnię śródziemnomorską, czerpiącą inspirację i bogactwo smaków z owoców morza.

Mikado – klimatyczna restauracja z kuchnią morską 

Na liście lokali serwujących kuchnię śródziemnomorską wyróżnia się Mikado Cafe & Restaurant – wyjątkowy lokal o urzekającej atmosferze. To restauracja z widokiem na morze – jedna z niewielu tak dobrze usytuowanych. Największą zaletą lokalu jest piękny, niepowtarzalny widok na morze. Ciesząc się przepysznymi daniami oraz napojami, można podziwiać panoramę, która ciągnie się od kołobrzeskiej latarni morskiej, przez port i molo spacerowe, aż po horyzont. Bez względu na porę roku, widok zapiera dech w piersi i pozostaje jednym z niezapomnianych, wakacyjnych wspomnień.

Restauracja z dogodną lokalizacją

Mikado Cafe & Restaurant to nie tylko wyjątkowy widok na polskie morze. To również niezwykle dogodna lokalizacja. Restauracja położona jest tuż przy kołobrzeskiej promenadzie, około 300 metrów od latarni morskiej i zaledwie 20 metrów od Bałyku. Takie położenie bardzo odpowiada gościom i pozwala odwiedzać Mikado każdego dnia, bez tracenia czasu na dojazd. Ta restauracja z widokiem na morze jest jednym z najlepiej usytuowanych w Kołobrzegu. Nic dziwnego, że każdego roku odwiedzają ją tysiące turystów, pragnących posmakować doskonałej kuchni i oglądać niezapomnianą panoramę znad Bałtyku. Szczególnie teraz, gdy Mikado przeszło remont i gruntowną modernizację, jest jeszcze lepiej przygotowane do sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. W tej restauracji każdy jest mile widziany.

Posmakuj niezwykłej kuchni z widokiem na morze

Odwiedzając Mikado, można posmakować oryginalnych dań kuchni śródziemnomorskiej, takich jak zupy rybne z łososiem lub dorszem, albo flaczki z owocami morza. Wszelkiej maści ryby – zapiekane bądź smażone, zanurzone w bogactwie aromatycznych sosów to gwarancja przyjemności w czasie odpoczynku nad Bałtykiem. Jako restauracja z widokiem na morze, Mikado nie tylko zachwyca bogatą panoramą, ale również prezentuje doskonałe dania, które są na najwyższym, europejskim poziomie. Oprócz karty podstawowej, goście mogą wybierać spośród doskonałych deserów, między innymi lodów, produkowanych przez Mikado na bazie tradycyjnej, rodzinnej receptury. Do dyspozycji jest także karta napojów, zarówno bezalkoholowych, jak i tych z procentami.

Author Image
Redaktor